Home
 

Історична довідка

Наш садокpresent

  • це тихий мальовничий куточок в центрі Вінниці.
  • це малюки від 2-х до 7-ми років.
  • це закохані в свою справу працівники, яких об’єднує одне спільне бажання: зрозуміти дитину, не нав’язуючи їй своєї волі, допомогти бути самій собою, усвідомлюючи себе як особистість.
  • це нові методики і програми, втілення яких дає можливість досягти ефективного інтелектуального, морального, естетичного розвитку дітей.
  • це дім, де організоване середовище створює найкращі умови для здорового фізичного і психічного життя дитини.

Приміщення, в якому знаходиться  дошкільний навчальний заклад №21, побудоване у 1903 році. Спочатку це був маєток графа Грохольського. У 1917 році після Великої Жовтневої революції тут розмістилася Рада народних комісарів. У роки Великої Вітчизняної війни  в цьому будинку знаходилася німецька комендатура. У 1943 році, коли Радянська армія звільнила місто Вінницю від німецько-фашистських загарбників, було прийняте рішення відкрити дитячі ясла. Спочатку було відкрито лише 3 групи ясельного віку. Виховувалися тут дітки навіть до одного року. Дитячі ясла були переповнені і виникла необхідність у розширенні приміщення. У 1972 році Вінницьким м’ясокомбінатом  було прибудоване друге «крило», яке складалося з  6  груп, музичної зали, харчоблоку. У 2003 році дошкільний навчальний заклад №21 отримав статус закладу санаторного типу для дітей тубінфікованих та частохворіючих.

За ці роки очолювали заклад Новічкова  Клавдія Олександрівна,  Маршук Єфросинія Станіславівна, Андрущенко Галина Олександрівна, Сорока Зоя Володимирівна, Шульга Галина Миколаївна, Бондарчук Лариса Василівна, Лук янцева Лідія Тимофіївна. З 2011 року дошкільний навчальний заклад №21 очолює Пасікова Олена Володимирівна.

Знаходиться наш садочок в мальовничому куточку міста. На території закладу ростуть багатолітні дерева різних порід, квітне багато квітів, буяє різнотрав’я. Живе тут багато птахів і навіть білочки. Поруч тече річка Південний Буг. Природне середовище  є окрасою нашого садочка, і ми намагаємося використати його для оздоровлення малят, їх екологічного та естетичного виховання.


-->
Вхід
Яндекс.Метрика
© 2024 Hacked By SpyHackerz.Com.